X
 • 17.11.2014
 • Vytvořil Vladimír Svozil
 • kategorie Nezařazené

Veřejné osvětlení a monitoring jeho spotřeby

Energetický monitoring je nedílnou součástí energetického managementu, a ne jinak je tomu v případě měření spotřeby pro veřejné osvětlení. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti energetického monitoringu (elektřiny, vody, plynu, tepla i chladu) můžeme nabídnout našim zákazníkům efektivní řešení díky aplikaci Enectiva, v které jsme pro veřejné osvětlení vyčlenili speciální část.

Za cenu 9 400,- Kč dokážeme zrealizovat měření rozvaděče VO (veřejné osvětlení) s dálkovým přenosem dat na náš server. Ve webové aplikaci Enectiva pak můžete sledovat spotřebu za jednotlivé rozvaděče v každou hodinu, den, měsíc, rok, porovnávat spotřebu rozvaděčů mezi sebou, detekovat poruchy či plýtvání elektrickou energií. Veřejné osvětlení může být osazeno velmi efektivními způsoby regulace. Díky pokročilým algoritmům dokáže aplikace automaticky počítat úspory za jednotlivé dny i měsíce, které generuje takováto regulace veřejného osvětlení. Můžete tedy taktéž využít monitoring pro vyhodocení úsporných projektů a řízení EPC projektů.

Monitoring a aplikace Enectiva je pomocníkem pro každého energetika v městě či obci. Reportování dat, jejich uchování a záloha je plně automatizována. Jedná se o nástroj, který odhaluje plýtvání a motivuje všechny zodpovědné hledat dlaší úspory.

 

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře  Souhlasím se zpracováním osobních údajů a přeji si být kontaktován specialistou na veřejné osvětlení

  Buďte s námi ve spojení

  Nechte nám na Vás kontakt, náš specialista vás bude do 24 hodin kontaktovat a nabídne vám nejvýhodnější variantu přesně podle vašich potřeb a přání.

  Enerfis s.r.o. / Akté spol. s.r.o.
  Drtinova 557/10 / Kvítková 248
  Praha 5 150 00 / Zlín 760 01
  Česká Republika

  info@verejnesvetlo.cz
  tel: +420 222 766 960

  Bankovní spojení: Moneta Money Bank, č.ú.: 203812527/0600

  Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 184207