X
  • 5.8.2019
  • Vytvořil adam
  • kategorie Novinky

Nová aplikace pro města – spravujte VO a obecní nemovitosti online

V rámci projektu Enectiva, který byl primárně zaměřen na on-line správu energií, jsme vyvinuli aplikaci Enectiva Facility Management, jenž se zaměřuje na on-line správu nemovitostí, jejich vybavení a povinností s tím spojených. Naše aplikace umožňuje správcům městských budov mít snadný přehled nad všemi budovami, jejich vybavením a nad povinnostmi s nimi spojenými. Správce budov má tak na jednom místě všechny potřebné informace, dokumenty, povinnosti a kontakty a které jsou snadno dohledatelné každým, kdo má potřebné oprávnění.

Hlavní přínosy a přednosti aplikace:

  • Srozumitelné uživatelské rozhraní - naučit se aplikaci ovládat je otázkou 10 minut
  • Interaktivní kalendář hlídající povinnosti spojené s údržbou budov a jejího technického vybavení - aplikace Vás zároveň vždy předem upozorní na naplánovanou povinnost či na vyprchávající lhůtu pro revizi
  • On-line úložiště pro jakýkoli typ dokumentace, kterou si můžete následně zpětně stáhnout do jakéhokoli zařízení
  • Komplexní registr technického vybavení budovy
  • Adresář s kontakty na správcovské firmy i na jednotlivé osoby
  • Několik typů přístupu - je na Vás, ke kolika informacím dáte jednotlivým uživatelům přístup

Enectiva Facility Management dává úplně nový rozměr správě nemovitostí - je utvořena tak, aby co nejvíce usnadnila práci správcům budov a ušetřila obecní finance. Aplikaci lze použít ať už spravujete jednu budovu, či stovky až tisíce.

Pro více informací ohledně aplikace a ceníku web. Součástí webu je i blog zabývající se samotným oborem Facility Management. Pokud Vás aplikace zaujala, máte možnost vyzkoušet si demo. V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat na facility@enectiva.cz či na čísle +420 222 766 950.

Pokud máte zájem o on-line energetický management a analýzu v reálném čase, neváhejte navštívit stránky aplikace Enectiva.

Leave a Reply

Message
Your Name *
Your Email *
Website

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formulářeSouhlasím se zpracováním osobních údajů a přeji si být kontaktován specialistou na veřejné osvětlení

Buďte s námi ve spojení

Nechte nám na Vás kontakt, náš specialista vás bude do 24 hodin kontaktovat a nabídne vám nejvýhodnější variantu přesně podle vašich potřeb a přání.

Enerfis s.r.o. / Akté spol. s.r.o.
Drtinova 557/10 / Kvítková 248
Praha 5 150 00 / Zlín 760 01
Česká Republika

info@verejnesvetlo.cz
tel: +420 222 766 960
gsm: +420 732 916 385

Bankovní spojení: GE Money Bank č.ú.:203812527/0600

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 184207