X

Proč řešit veřejné osvětlení s námi?

Jsme odborníci na veřejné světlo a oblast energeticky úsporných projektů. Naším cílem je snížení provozních nákladů veřejného osvětlení a Vaše 100% spokojenost. Nabízíme Vám:

Zkušenosti a znalosti

Disponujeme týmem špičkových, vysoce kvalifikovaných profesionálů, v oborech veřejné osvětlení, energetika a energetické optimalizace.

Spolehlivost

Co slíbíme, to splníme. Proto jsme úspěšní. Jsme kdykoli k zastižení a jsme vaši partneři po celou dobu trvání projektu.

Garance kvality

Zakládame si na bezchybné realizaci úsporných projektů pro veřejné osvětlení. Úspory dokážeme garantovat a smluvně se k nim i zavázat.

Možnosti financování

Pokud nechcete investovat, je možnost naše projekty financovat až z dosažených úspor formou EPC. Počáteční investice do nové technologie jde tedy celá za námi a Vy můžete používat finance na jiné účely.

Výsledky měříme

U každého úsporného projektu pro veřejné osvětlení dokážeme měřit i jeho výsledek. Díky aplikaci Enectiva, jsou naměřená data k dispozici kdykoli starostovi i vašemu energetikovi.

Komplexní služby

Máme za sebou řadu projektů v oblasti energetiky, energetického managementu a veřejného osvětlení. Dokážeme Vám pomoct vybrat takovou technologii pro veřejné osvětlení, s kterou maximalizujete úspory obce či města.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře  Souhlasím se zpracováním osobních údajů a přeji si být kontaktován specialistou na veřejné osvětlení

  Buďte s námi ve spojení

  Nechte nám na Vás kontakt, náš specialista vás bude do 24 hodin kontaktovat a nabídne vám nejvýhodnější variantu přesně podle vašich potřeb a přání.

  Enerfis s.r.o. / Akté spol. s.r.o.
  Drtinova 557/10 / Kvítková 248
  Praha 5 150 00 / Zlín 760 01
  Česká Republika

  info@verejnesvetlo.cz
  tel: +420 222 766 960

  Bankovní spojení: Moneta Money Bank, č.ú.: 203812527/0600

  Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 184207