X
Veřejné osvětlení v Harrachově a jeho revitalizace

Veřejné osvětlení v Harrachově a jeho revitalizace

Během roku 2012 byla provedena kompletní revitalizace osvětlení v Harrachově včetně osazení tří rozvaděčů s regulátory napětí pro veřejné osvětlení. Jednalo se o rozvaděče RVO 2 – Sídliště – regulátor REVERBERI STP 21 (4011), RVO 1 – Hubertus – regulátor REVERBERI STP 26 (4012), RVO 3 – Městský úřad – regulátor REVERBERI STP 21 (4013)… Číst celý článek »

 • 1.1.2013
 • Vytvořil Vladimír Svozil
 • in
Monitorujeme a regulujeme veřejné osvětlení v Mělníku

Monitorujeme a regulujeme veřejné osvětlení v Mělníku

V roce 2014 jsme realizovali regulaci veřejného osvětlení včetně monitoringu v městě Mělník ve Středočeském kraji.Jednalo se prozatím o projekt úpravy tří rozvaděčů pro veřejné osvětlení o celkovém instalovaném výkonu 48,6 kW. V prvním kvartálu 2015 se projekt rozšířil o další tři rozvaděče veřejného osvětlení včetně on-line monitoringu spotřeby elektrické energie. Díky aktivní transformátorové regulaci… Číst celý článek »

Už i na Slovensku revitalizujeme veřejné osvětlení

Už i na Slovensku revitalizujeme veřejné osvětlení

Predmětem zákazky byla rekonstrukce a energetická optimalizace veřejného osvětlení města Prievidza podle projektu vypracovaného firmou AKTÉ, spol. s r.o. Zlín v 11/ 2011. Dále zaštítění monitoringu, servisu a výkaznictví po celou dobu projektu. Hlavním záměrem projektu však bylo snížení energetické náročnosti veřejného osvětlení. Financování celého projektu se děje pomocí metody EPC (Energy Performance Contracting), tedy… Číst celý článek »

Městečko ve Šluknovském výběžku – veřejné osvětlení a jeho regulace

Městečko ve Šluknovském výběžku – veřejné osvětlení a jeho regulace

Dolní Poustevna je město v okrese Děčín, v západní části Šluknovského výběžku a má 1941 obyvatel. Rekonstrukce a energetická optimalizace veřejného osvětlení pro město byla provedena  v hodnotě téměr jednoho milionu korun. Poustevna disponuje celkem 368 lampami, rekontrukce se však týkala pouze 2/3 z nich. Díky nasazení transformátorové regulace došlo k výraznému snížení nákladů na… Číst celý článek »

V městě Zlín získali díky nám moderní a regulované veřejné osvětlení

V městě Zlín získali díky nám moderní a regulované veřejné osvětlení

Město Zlín přistoupilo v letech 2003 až 2007 k radikální obnově převážné části systému veřejného osvětlení. V jejím rámci byl postupně redukován instalovaný výkon z původních 1 850 kW na současných 1100 kW a to při celkovém  počtu cca 10 000 světelných bodů. Rovněž byl uveden do provozu systém amplitudové regulace a byl využit telemanagement… Číst celý článek »

Volyně získala 600tis. Kč ročně, protože reguluje veřejné osvětlení s námi

Volyně získala 600tis. Kč ročně, protože reguluje veřejné osvětlení s námi

Volyně se rozhodla instalovat regulaci pro veřejné osvětlení a je nám ctí, že se rozhodla spolupracovat s námi. Volyně má celkem 390 světelných bodů, z toho je 340 ve městě a 50 v přidružených obcích. Vyměněných bylo celkem 277 svítidel. Průměrný instalovaný výkon na jeden světelný bod byl 205 W, po obnově je to ale… Číst celý článek »

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře  Souhlasím se zpracováním osobních údajů a přeji si být kontaktován specialistou na veřejné osvětlení

  Buďte s námi ve spojení

  Nechte nám na Vás kontakt, náš specialista vás bude do 24 hodin kontaktovat a nabídne vám nejvýhodnější variantu přesně podle vašich potřeb a přání.

  Enerfis s.r.o. / Akté spol. s.r.o.
  Drtinova 557/10 / Kvítková 248
  Praha 5 150 00 / Zlín 760 01
  Česká Republika

  info@verejnesvetlo.cz
  tel: +420 222 766 960

  Bankovní spojení: Moneta Money Bank, č.ú.: 203812527/0600

  Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 184207